Mesaj gönder
Ana sayfa

Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Tutku Mutfak ve Sıhhi Sanayi A.Ş.üst düzey lavabolar ve ilgili aksesuarlar üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur.Şirket, yurtdışında ileri üretim teknolojisi deneyimlerini tanıttı ve çok sayıda gelişmiş profesyonel yeteneği özümsedi.Sürekli ürün yeniliği ile yurtiçi ve yurtdışından gelen ihtiyaçları birleştirerek çok sayıda üst düzey lavabo ve aksesuarlarını tasarlamış ve geliştirmiştir.Tasarımlarda yeni, stillerde çeşitlilik, gelişmiş üretim teknolojisi, mükemmel kalite ve iyi satış sonrası servis sayesinde satış ağımız artık ülke geneline yayılıyor. Tutku sadece iç piyasada değil, aynı zamanda iyi bir itibar kazandı. Avrupa, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelerde kabul edildi.

 

Güvenimiz ve gururumuz şunlardan gelir:
En İyi Donanım Ekipmanları.--- Yüzeyin parlaklık tedavisi için ileri metal elektroforez platin teknolojisi ile yüksek mukavemetli korozyona dayanıklı paslanmaz çelik hammaddeden yapılmış, yüzey işleme için profesyonel mekanik parlatma tanıtımı, ürünleri sürekli hale getirdi. yeni ve hoş.
Üst düzey personel seviyesi --- Ürün tasarımları ve geliştirme ekibindeki meslek, üretim ve personel operasyonlarındaki zengin deneyimler Kiwi Kitchen'ı hassas bir öz yarattı.
Kapsamlı Üretim --- Kalite güvencesi ve uygun fiyatlarla yüksek seviyeli lavabolar, tam çelik süzgeçler, sabunluklar ve bağlantı parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır.
Mükemmel Test (QC) Ekibi --- Ürünlerin kalitesini sağlamanın yanı sıra tüm ürünler için hassas testler için güçlü bir test (QC) ekibine sahip olun.
Tek Noktadan Gelişmiş Hizmet --- Yönetim fikirlerinin rehberliğine bağlı kalarak: "Karşılıklı kazanma ve inanç köklü, pazar yönetimine dayalı, marka stratejisi rehberli", tüm müşterilere her zaman olduğu gibi iyi hizmetler sunmak, kalite politikasına sıkı sıkıya bağlı kalmak: kalite temelinde hayatta kalma, geliştirme ve yenilik", ayrıca müşterinin onayını ve desteğini elde etmek için.

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 0

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 1

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 2

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 3

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 4

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 5

 

Çin Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD şirket Profili 6

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

15 yılı aşkın tecrübemizle, iyi eğitimli ve deneyimli tasarımcılar, mühendisler ve işçilerden oluşan bir ekiple iyi bir donanıma sahibiz.

Passion Kitchen And Sanitary Industrial CO.,LTD
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : PSON

No. Çalışanları : 50~80

Yıllık satış : 1500000-2000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 40% - 50%